220 Louis ICART (1888-1950) Don Juan, 1928... - Lot 220 - Magnin Wedry

Lot 220
Estimation :
300 - 400 EUR
220 Louis ICART (1888-1950) Don Juan, 1928 Eau-forte signée. 52 x 34 cm