Jules PASCIN (1882-1970) Portrait de Pierre Mac Orlan manièr - Lot 145

Lot 145
Estimation :
40 - 60 EUR
Result : 30EUR
Jules PASCIN (1882-1970) Portrait de Pierre Mac Orlan manière noire et eau-forte, in-8